Wybielanie zębów

 

para

Pełny uśmiech jest w cenie – budzi zaufanie, zjednuje ludzi. Mając ładne zęby, częściej się uśmiechamy.

Nie od dziś wiadomo, że piękny uśmiech jest wizytówką człowieka. Białe proste zęby poprawiają nasz wygląd i samopoczucie, dzięki czemu czujemy się bardziej atrakcyjni, co sprawia, że jesteśmy lepiej odbierani przez otoczenie.

Niestety, zęby nie zawsze są z natury lśniące i białe. W takich wypadkach warto zdecydować się na wybielanie zębów, które przywróci nam olśniewający uśmiech.

Jedną z usług oferowanych przez nasz gabinet stomatologiczny jest właśnie zabieg wybielania zębów. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając odpowiedni dla niego sposób wybielania oraz zapewniając bezpieczne i bezbolesne wybielanie. Podczas wybielania bierzemy pod uwagę rodzaj zębów, ich odcień, przyczyny przebarwień oraz indywidualną wrażliwość, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią dawkę środka wybielającego.

Wybielanie powinno być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem. Przed zabiegiem trzeba starannie usunąć osad i kamień nazębny, sprawdzić szczelność wypełnień oraz wyeliminować jakiekolwiek stany zapalne jamy ustnej.